Новини
Україна

Голова ОБСЄ прибув до Києва: провів брифінг з Кулебою (ВІДЕО)

10.02.2022
Співрозмовники приділили окрему увагу розблокуванню роботи Тристоронньої контактної групи.

Голова ОБСЄ та міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау прибув до Києва. Він дав спільний брифінг з очільником українського МЗС Дмитром Кулебою.

Збігнєв Рау наголосив, що стимулюватиме держави – учасниці ОБСЄ шукати спільне рішення конфлікту й у цьому контексті наступного тижня він летить до Москви.

"Україна підтримала ініціативу Польщі щодо оновленого діалогу в ОБСЄ з питань безпеки в Європі, який складатиметься з трьох рівнів. Настав час предметного обговорення таких критичних питань, як військова безпека, зменшення ризиків військових зіткнень та підвищення прозорості військової активності", - наголосив Дмитро Кулеба.

Дмитро Кулеба, зі свого боку, наголосив на важливості подальшого тиску на Росію як сторону конфлікту для припинення її агресії на Донбасі та виконання Мінських домовленостей.

11 лютого міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау планує відвідати схід України.

Нагадаємо, до Польщі прибув перший літак з американськими солдатами з 82-ї повітряно-десантної дивізії. Всього в Польщі буде дислоковано 1,7 тисячі військових.

Раніше повідомлялося, що через ймовірну ескалацію з боку Російської Федерації Польща безплатно передасть Україні військове обладнання.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.