Події
За кордоном

До Польщі почали прибувати американські війська (ВІДЕО)

До Польщі прибув перший літак з американськими солдатами з 82-ї повітряно-десантної дивізії. Всього в Польщі буде дислоковано 1,7 тисячі військових.

Американська дивізія є елітним підрозділом, бійці якого навчені для виконання завдань по всьому світу протягом декількох годин з моменту оголошення тривоги.

Польські солдати часто співпрацювали з американськими бійцями з 82-ї дивізії. Зокрема виконували завдання в Іраку та Афганістані, а також тренувалися під час міжнародних навчань.

"Ми готові прийняти союзницьку підтримку", - заявив представник 18-ї механізованої дивізії майор Пшемислав Липчиньский.

4 лютого вісім американських літаків, на яких знаходилася Підготовча група, прибули на аеродром в Ясенці. Їх завданням є матеріально-технічне забезпечення солдатів, які будуть дислоковані в Польщі. Вони також доставили військову техніку.

Поки невідомо, скільки солдатів прилетить до Польщі в суботу, а також де будуть розміщені американські війська.

Раніше повідомлялося, що США перекинуть додаткові сили до Румунії, Польщі, Німеччини. Адміністрація президента Джо Байдена прийняла рішення перекинути додаткові сили в Європу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.