Новини
Російсько-Українська війна

Генштаб спростував черговий кремлівський фейк про напад Польщі

В рф вигадали ще одну брехливу історію.

Генштаб спростував черговий кремлівський фейк про напад Польщі - зображення
Фото: ЗСУ

Генштаб спростував черговий кремлівський фейк. Цього разу пропагандисти кремля вигадали історію про введення в Україну польсько-литовського контингенту.

Як зазначають в Генштабі, для поширення фейку навіть створювали та поширювали фейкові листи від держорганів України.

"росія продовжує максимально спекулювати темою захоплення території України Польщею. Це, перш за все, певно робиться, аби відволікти увагу населення своєї країни від незручних запитань, пов'язаних з війною, яку веде рф проти України. російські пропагандистські канали поширили лист, який, нібито, надійшов від Збройних Сил України на ім’я Голови Державної прикордонної служби України", –

Генштаб

До слова, в листі пропагандисти допустили низку як граматичних помилок, так і тих, що стосуються українського кордону. Ймовірно, що текст змісту листа на українську мову перекладали за допомогою онлай-перекладача.

В Генштабі заявляють, що такий лист в Адміністрацію Державної прикордонної служби не надходив. Натомість, за наданою інформацією від Збройних Сил України, такий лист не створювався і не направлявся до прикордонного відомства.

"До того ж, в Україні подібне листування здійснюється лише через електронний документообіг. Але звідки це знати представникам відсталої країни-агресорки? Появу в інформаційному просторі сфальшованого документа вважаємо черговою брудною провокацією російської пропаганди", –

Генштаб

Нагадаємо, за минулу добу українські захисники ліквідували 350 окупантів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.