Блоги

Генадій Курочка: Чому український солдат перемагає набагато чисельнішого ворога?

Українська армія - це пропорційний зріз усього українського суспільства. Від столиці до найвіддаленішого гірського села.

Генадій Курочка: Чому український солдат перемагає набагато чисельнішого ворога? - зображення

Чому український солдат перемагає набагато чисельнішого ворога.

На це є щонайменше 10 причин:

1) Українська армія - це пропорційний зріз усього українського суспільства. Від столиці до найвіддаленішого гірського села.

Як це демонструє статистика поховань, російські солдати, що загинули на цій війні, родом не з Москви, а переважно з депресивних регіонів Росії.

2) За останні 8 років серед українських солдатів різко зріс відсоток представників середнього класу. Російський контрактник, як правило, з малозабезпеченої родини.

Російський солдат пішов у армію, щоб хоч якось прогодуватись. Український - щоб захистити своїх рідних, свій дім.

3) Серед українських солдатів в останні 8 років різко збільшився відсоток ти, хто має спеціальну та вищу освіту. Російський солдат – у кращому випадку середню освіту,

Чому освіта для солдата - це важливо?

4) Більшість солдатів ВСУ сьогодні має, як мінімум, одну цивільну професію.

Їм є куди повертатись після перемоги, вони знають, що захищають.

Російський солдат не знає нічого, крім армії, він вміє тільки вбивати, катувати, грабувати.

5) Український солдат ставиться до військової справи так само, як і до будь-якої іншої професії - опановує її, поки не стане професіоналом.

У Росії ж, поза дуже вузьким колом спецпідрозділів, ще з радянських часів кажуть, солдат спить, а служба йде.

6) Український солдат дбайливо ставиться до зброї, техніки, бо знає, за чиї гроші це купувалося.

Багато чого придбано за зібрані волонтерами кошти. Судячи з трофеїв цієї війни, російський солдат за технікою доглядає мало, кидає її за першої-ліпшої небезпеки. Бо для нього воно нічиє.

7) Український солдат завдяки рівню своєї освіти опановує найскладнішу та найсучаснішу техніку дуже швидко.

Це можуть підтвердити іноземні інструктори, які навчають зараз українських солдатів працювати з натівською артилерією та бронетехнікою.

8. Український солдат ініціативний, швидко орієнтується у бойовій обстановці, він без перебільшення вартий російського сержанта, молодшого офіцера. Російський солдат - сліпе знаряддя свого командування.

9) Для українців життя безцінне. Хоч би що трапилося на полі бою, український солдат знає, товариші боротимуться за його порятунок до кінця. Щодо росіян, для нас це з початку війни залишається шоком – росіяни кидають поранених, відмовляються забирати тіла вбитих.

10) Український солдат це в першу чергу громадянин. Він точно знає, за що він воює. За рідний дім. За незалежність Батьківщини.

За рідних і друзів. З боку росіян відповіді на це питання не знає ніхто - від солдата до командування. Вони воюють, бо так сказав їм телевізор/путін

 

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.