#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Вишгород
Спортивні вихідні Київщини

Футбольні матчі на Вишгородщині: перемагає дружба

14.09.2020 1 Косянчук Інна 0

13 вересня у селі Пірнове відбулися чергові змагання – цього разу свою майстерність показали юні спортсмени.

У багатьох селах Вишгородського району чималу увагу приділяють розвитку спорту – як дитячого, так і «дорослого», створено низку команд з різноманітних видів спорту, у матеріальному забезпеченні яких допомагають спонсори – жителі сіл і представники місцевого самоврядування. Особливою популярністю користується футбол. А матчі, які періодично проводяться між командами населених пунктів, спрямовані скоріше на дружній обмін досвідом і спілкування спортсменів.

От і вчора, 13 вересня, відбулося спортивне свято на стадіоні ФК «Десна» села Пірнове. Тут змагалися спортсмени ФК «Десна Пірнове», учні Вищедубечанської ЗОШ, Лебедівської ЗОШ та ЗОШ села Катюжанка.

«Перемогла дружба! Смачна юшка, чекала на всіх учасників та вболівальників цих змагань! Якщо ви не були тут сьогодні - цю юшку вам вже не скуштувати», - діляться емоціями учасники ФК «Десна Пірнове».

«Я щиро радію успіхам наших спортсменів. Для мене дуже важливо, щоб спорт у селі розвивався, адже помічено, що  спортивна громада і ефективно працює, і якісно відпочиває», - розповів «Погляду» пірнівський сільський голова Сергій Книжников.

Це було чергове змагання з серії матчів, що відбулися погожими днями кінця літа – початку осені.

Так, 5 вересня у товариському матчі зійшлися команди дорослих гравців ФК «Десна Пірнове» та ФК «Катюжанка». Гра завершилась досить результативно –забито 12 голів. Після матчу була традиційна юшка для всіх бажаючих, а потім у селі Воропаїв, на літньому майданчику, організували невимушене спілкування для спортсменів.

А ще раніше, у День Незалежності України, в Литвинівці у товариському  футбольному матчі взяли участь шість команд Вишгородщини.  

Учасники сілких спортивних команд Вишгородського району переконані, що попереду ще немало змагань, у яких вони можуть показати свою майстерність.

Як повідомляв «Погляд», відбувся феєричний дебют ковалівського «Колоса» на новому стадіоні. Ми розповідали, як у Ковалівці відкрили стадіон європейського зразка, що здатен приймати матчі юнацьких та молодіжних збірних України.

Фото: ФК «Десна Пірнове»