Телепроєкти
Ірпінь. Моя світлина - моя історія

# Фотосесія на даху поліклініки 2003. Ірпінь. Моя світлина - моя історія


Перший сезон мультимедійного проєкту “Ірпінь. Моя світлина - моя історія” - це самобутня історія міста Ірпеня в живих розповідях його жителів про світлини із родинних фотоальбомів. Про сталкерську фотосесесію на даху недобуду на перетині Садової і Соборної і неформальский рух міста початку нульових згадує Світлана Тарасова, жителька Ірпеня, яка наразі працює в кіноіндустрії:

“Ми зараз стоїмо біля поліклініки ірпінської. Це місце там де зроблена ця фотографія. Це був 2003 год. Я вчилася на другому курсі КПІ. На даху недобудови, ми з другом експериментували з фотографією. Він вчив мене фотографувати. Ми взяли плівковий Зеніт. Об'єктиви. Фільтри. Фотографія жовта, тому що жовтий скляний об'єктив. І вчилися фотографувати. І я як модель також позувала. історія цієї фотографії цікава тим, що я тоді була якраз в пошуку. Навчалася на другому курсі інституту на маркетолога. Але в душі мріяла про творчу професію. Я любила знімати, мені цікаво було фото, відео. І так склалося, що ця фотографія стала історією, частинкою мене. Тому що тут я дивлюся вдалину. Ще така невизначеність що далі. Двадцять років мені. І ця історія пішла далі”.

Культурологічний проєкт на телеканалі “Погляд” втілюється спільно з ГО “Культурна дія” та Громадської ініціативи Олексія Зіневича. Авторка мультимедійного проєкту “Ірпінь. Моя світлина - моя історія” ірпінчанка, кандидат історичних наук Наталія Зіневич. Оператори Владислав Назаровець та Олексій Москаленко. день 30.11.2020 вечір