Київщина
Події

Фінал пройде у США: учні Київщини візьмуть участь у масштабному екологічному конкурсі

GENIUS Olympiad Global – подія, що об’єднує талановитих учнів 8-11 класів навколо теми проблем довкілля.

Фінал пройде у США: учні Київщини візьмуть участь у масштабному екологічному конкурсі - зображення
Фото: pixabay

Пресслужба Київської ОДА повідомила про те, що учні Київщини за підсумками реєстрації власних проєктів отримали 94 екоперепустки на участь у національному фіналі GENIUS Olympiad Ukraine, який передує світовому конкурсу.

Подія пройде вже цього року.

Зазначається, що конкурс надає нові можливості для юних дослідників, які цікавляться збереженням екології та охороною довкілля. Проєкти цього року подавали у 6 категоріях: наука, креативне письмо, мистецтво, короткометражний фільм, бізнес та музика.

"Унікальність конкурсу полягає в тому, що всі проєкти, незалежно від обраної категорії, повинні мати  екологічне спрямування. Цьогоріч Україна стала першою країною, яка перед світовим конкурсом проводить власну ліцензовану національну олімпіаду GENIUS Olympiad Ukraine. І юні таланти, інтелектуали та дослідники Київщини долучилися до цієї надзвичайно актуальної ініціативи, яка стосується збереження природи та  навколишнього світу", – йдеться у дописі.

В КОДА побажали учасникам успішно презентувати власні проєкти в Україні та отримати  екоквиток для  участі в глобальному фіналі "Олімпіади геніїв", що пройде у Сполучених Штатах Америки. 

Раніше повідомлялося, що ірпінські школярі стали призерами обласної олімпіади. На обласному етапі олімпіади з української мови та літератури четверо вихованців школи Ірпеня показали блискучі результати.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.