Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Ердоган заявив, що путін хоче покінчити з війною (ВІДЕО)

20.09.2022
На запитання, чи варто дозволити росії залишити за собою частину території, забраної в України після початку вторгнення, Ердоган відповів: "Ні".

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що путін нібито прагне якнайшвидше закінчити війну.

"В Узбекистані я зустрівся з президентом путіним, і у нас з ним відбулися дуже ґрунтовні дискусії. І він насправді продемонстрував мені, що готовий покінчити з цим якнайшвидше.

Це було моє враження, тому що ситуація розвивається досить проблематично", - заявив турецький президент.

На запитання, чи варто дозволити росії залишити за собою частину території, забраної в України після початку вторгнення, Ердоган відповів: "Ні". "Якщо в Україні буде встановлений мир, звичайно, повернення захоплених земель стане дуже важливим.

Це те, що очікується.

Це те, що потрібно. путін зробив певні кроки. Ми зробили певні кроки", - відповів президент Туреччини, не уточнюючи, які саме кроки.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня під час зустрічі з прем'єром Індії путін знов брехав та обурювався, що Україна хоче перемогти на полі бою.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.