Дзюдоїст з Київщини - бронзовий призер Кубку Європи
Румунське місто Клуж-Напока вже втретє у цьому році приймає змагання європейського календаря з дзюдо - на цей раз Кубок Європи серед юніорів до 21 року.
До збірної команди України увійшли 29 спортсменів.
Спортсмен Київської обласної ШВСМ Денис Тупицький у ваговій категорії 60 кг, отримавши перемоги у 4 сутичках, здобув бронзову нагороду!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67792668_2115319732109317_6236387986620022784_n.jpg)
"Вітаємо Дениса та його наставника Карена Балаяна з престижною нагородою! Бажаємо нових перемог та звершень!", - привітали спортсмена та тренера на сторінці КО ШВСМ.