Новини
Культура
Новини світу

DreamWorks працює над пʼятою частиною мультфільму "Шрек" (ВІДЕО)

Після виходу мультфільму "Шрек 4: Назавжди" у 2010 році чистий прибуток кіностудії DreamWorks подвоївся за один квартал, а виторг зріс до $188,9 млн. З 2001 року всі частини фільмів про Шрека та героїв мультфільму заробили студії $2,9 млрд.

Засновник та генеральний директор студії Illumination, а також творчий партнер DreamWorks Animation Кріс Меледандрі розповів, що компанія планує перезапустити франшизу "Шрек".

Меледандрі хоче залучити до нового фільму "Шрек-5" оригінальний акторський склад, до якого входять Майк Маєрс, Кемерон Діаз та Едді Мерфі. Угоди ще не укладені, але переговори йдуть успішно.

В інтервʼю Variety Меледандрі також натякав на інші анімаційні проєкти, які готує Illumination. Студія шукає можливість повернутися у світ домашніх тварин.

"Ми розробляємо пару сценаріїв у світі "Секретів домашніх тварин".
Ми ще не готові розпочати фільм, але продовжуємо розвиватися у цій франшизі".

Кріс Меледандрі — продюсер мультфільмів "Гидкий я", "Таємне життя домашніх тварин" та "Міньйони". Спочатку планувалося, що пʼяту частину "Шрека", створену за участю Меледандрі, покажуть у кінотеатрах у 2019 році, проте роботу над мультфільмом зупинили. Відновити її вирішили після успіху мультфільму "Кіт у чоботях 2: Останнє бажання", який зібрав у прокаті майже $500 мільйонів.

Офіційної дати виходу мультфільму поки немає.

Читайте також: