Новини
Україна
Україна-суспільство

Дослухаємось до сигналу повітряної тривоги, – Зеленський

Президент наголосив про важливість дотримуватись правил безпеки 14 жовтня.

Дослухаємось до сигналу повітряної тривоги, – Зеленський - зображення

Президент України Володимир Зеленський закликав дослухатись до сигналу повітряної тривоги "особливо" 14 жовтня. Про це він сказав під час свого традиційного відеозвернення ввечері напередодні Дня захисників і захисниць.

"Завтра обов'язково відзначимо – кожен на своєму місці – один із найважливіших наших днів. Покрову, День захисників і захисниць України. Свято всіх наших воїнів – від давнини до сьогодення, від козаків до повстанців, від усіх них до бійців сучасної армії. Завтра буде 233-й день нашої повномасштабної оборони. І нові кроки, які наближають нас до миру й перемоги. Не розслабляємось, б'ємо ворога, дотримуємо правил безпеки, дослухаємось до сигналу повітряної тривоги, особливо завтра (14 жовтня – ред.). І робимо все, щоб посилити Україну", –

президент України Володимир Зеленський

Також президент нагадав, що Україна має потужний відгук від ПАРЄ, першої міжнародної організації, яка визначила наявний в Росії режим як терористичний. А також про те, що 143 держави – члени ООН підтримали резолюцію, яка захищає базові принципи Статуту ООН і засуджує Росію за злочинну спробу анексії нашої території. Зеленський сказав, що на сьогодні рекордна кількість держав, що підтримують Україну.

Цьогоріч 14 жовтня – День захисників і захисниць України українці відзначатимуть в умовах воєнного стану.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.