Новини
Україна
Україна-суспільство
Політика

Донбас буде українським, – Зеленський

Також президент України зазначив, що наразі ситуація на Донбасі, як і передбачалося, дуже важка.

Донбас буде українським, – Зеленський - зображення

У своєму зверненні за підсумками 93-й доби повномасштабної війни президент України Володимир Зеленський розповів про продовольчу кризу, ситуацію на полі бою та міжнародну підтримку.

Зокрема, президент запевнив українців у тому, що якщо окупанти думають, що Лиман чи Сєвєродонецьк будуть їхніми, то вони помиляються.

"Ситуація на Донбасі, як і передбачалося, дуже важка. Окупанти намагаються хоча б до ста днів війни досягнути тих цілей, які сподівалися реалізувати в перші дні після 24 лютого.

Тому вони зосередили на Донбасі максимум артилерії, максимум резервів. Там і ракетні удари, і авіація.

Захищаємо нашу землю так, як дає змогу наявний на сьогодні оборонний ресурс. І робимо все для того, щоб посилити його.

Якщо окупанти думають, що Лиман чи Сєвєродонецьк будуть їхніми, то вони помиляються. Донбас буде українським", –

президент України Володимир Зеленський

Також президент розповів, що під час звернення до політичної та експертної спільнот Індонезії, говорили про продовольчу кризу, яка утворилася через російську блокаду українських портів. Через це "провокується політичний хаос у тих країнах, які найбільше залежать від нашого експорту".

Нагадаємо, через повномасштабну війну рф в Україні загинуло понад 4 тис. цивільних, зокрема, від початку війни російські окупанти вбили в Україні 240 дітей. Також відомо, що росія незаконно вивезла з України вже понад 238 тис. дітей.

24 лютого росія розв’язала повномасштабну війну проти України. За цей час українські захисники звільнили кілька областей та зняли загрозу захоплення столиці. Про основні події в перший день війни читайте в матеріалі "Погляду".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.