"Домагання у міськраді, забрати Шевченка додому": штаб Карплюка оригінально зреагував на розслідування "Погляду" #ДеЗрада-Карплюк
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/789.jpg)
Громадський діяч, власник інформаційної агенції "Погляд" Олексій Зіневич стверджує: публікації про те, що кандидат у депутати Верховної Ради, колишній мер Ірпеня Володимир Карплюк домагався працівниць Бучанської міськради та про те, що він хоче забрати пам'ятник Шевченку собі додому, написані штабом Карплюка з метою скомпроментувати розслідування #ДеЗрада-Карплюк.
За словами Олексія, це справа рук політтехнолога Карплюка Петра Щербини, який таким чином зреагував на гучне розслідування "Погляду" про Карплюка в рамках проекту "ДеЗрада".
З моменту виходу цього резонансного розслідування не пройшло і двох днів, а воно вже набрало понад 15 тисяч переглядів тільки на Facebook (переглянути його можна за посиланням: https://bit.ly/32gSK8t).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/1.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/2.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/imgonline-com-ua-2to1-eYvC2Or6Hpvw5.jpg)