Новини
Буча
Анонси
Суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

До уваги бучанців: на період карантину призупинили роботу деякі ЦНАПи та центри «Паспортний сервіс»


У зв’язку із запровадженням в Україні карантину призупинили свою роботу деякі центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) та центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

Державна міграційна служба (ДМС) організувала передачу виготовлених документів із цих ЦНАПів та центрів обслуговування до територіальних підрозділів міграційної служби.

За нагальної потреби громадяни, які оформляли в них документи, можуть їх отримати у територіальному підрозділі ДМС, відповідно до графіків їх роботи у період карантину.

Міграційна служба закликає громадян України, іноземців та осіб без громадянства утриматися від відвідування підрозділів ДМС під час карантинних заходів без нагальної потреби!

Паспортні документи громадян України зберігають у підрозділах ДМС і їх можна буде отримати після завершення карантину!

Додатково повідомляється, що стан оформлення документів можна перевірити за допомогою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення документів»: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html

Зверніть увагу! Бучанський ЦНАП наразі працює у черговому режимі. Всі виготовлені паспорти зберігають до закінчення карантину.

За потреби, лише в екстрених випадках, можна отримати готовий паспорт за попереднім записом по телефону (04597) 40-041.

Джерело: прес-служба Бучанської міської ради