Новини
Новини світу
Російсько-Українська війна

До Туреччини з “рятувальною місією” приїхав кадирівець, який чинив військові злочини в Україні (ВІДЕО)

У березні 2022-го Мартинов у Бородянці під Києвом особисто керував захопленням майже 500 цивільних у заручники.

Російський військовий злочинець Данііл Мартинов прибув до Туреччини з “рятувальною місією” після низки нищівних землетрусів.

До 2017 року Мартинов був помічником Рамзана Кадирова з питань силових підрозділів та структур, а в березні минулого року саме він воював проти України та віддавав злочинні накази. Зокрема, особисто керував захопленням психоневрологічного інтернату у Бородянці, перетворивши інтернат у вогневу позицію окупантів.

У серпні 2022 року Служба безпеки України повідомила про підозру Мартинову. За його наказом на Київщині кадирівці брали місцевих жителів у заручники, щоб використати цивільних як “живий щит” для російської армії.

Мартинов також перебуває під персональними санкціями США через доведену співпрацю з Рамзаном Кадировим. Не зважаючи на це, Туреччина чомусь впускає на свою територію вбивць та військових злочинців.

За даними українських видань, Мартинова московське керівництво відправило у закордонне відрядження як радника голови МНС Росії, однак насправді він цілком може виконувати завдання іншого характеру.

Ймовірно, що справжнім завданням російського найманця може бути вбивство когось із чеченських лідерів, які отримали притулок у Туреччині, або стеження за деякими турецькими чиновниками, які впливають на підтримку України.

Водночас ЗМІ припускають, що аеромобільне угруповання “рятувальників” Росії під керівництвом Мартинова може здійснити у Туреччині диверсії.

Нагадаємо, що внаслідок жахливого землетрусу у Туреччині та Сирії загинули понад 11 тисяч людей. Ще майже 50 тисяч отримали поранення. Двох українців з турецького міста Хатай, які вважалися загиблими, врятували з-під руїн.

Крім Туреччини і Сирії, відчули також поштовхи Кіпр, Єгипет та Ліван.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.