Світ-суспільство

До Туреччини прибуло перше судно з українським зерном (ВІДЕО)

03.08.2022
Міністерство оборони Туреччини підтвердило прибуття першого судна, яке вирушило в межах "зернової угоди" між Україною, Туреччиною, ООН і Росією.

Міністерство оборони Туреччини підтвердило прибуття першого судна, яке вирушило в межах "зернової угоди" між Україною, Туреччиною, ООН і Росією. У повідомленні Міноборони у твіттері йдеться, що суховантаж RAZONI, завантажений в Одесі, вирушив з українського порту, досяг входу в Чорне море з протоки Босфор і став на якір у визначеному місці прибуття. Після огляду спільною контрольною групою, до якої входять російські та українські офіційні посадовці. судно повинне доставити вантаж із 26 тисячами тонн кукурудзи до порту Триполі у Лівані. Зазначимо, що це вперше від початку повномасштабного російського вторгнення зерновоз вирушив з одеського порту. Глава МЗС України Дмитро Кулеба назвав вихід першого корабля "днем полегшення для світу".
Провайдер Інтернет послуг Best - це Швидкісний інтернет у Пороскотені та якісне Телебачення в Україні.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.