Новини
Новини Київської області
Україна-суспільство
Російсько-Українська війна

До “Гвардії наступу” долучилися тисячі кандидатів, набір триває (ВІДЕО)

Міністерство внутрішніх справ України для проведення наступальних дій розпочало формування штурмових бригад "Гвардія наступу", частиною яких можуть стати добровольці. Без бойового досвіду.

У перший же день формувань “Гвардії наступу” до бригад долучилися тисячі людей. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Ростислав Смірнов.

"Хочу розповісти вам про проект, який готував мій друг Денис Монастирський, але з трагічних причин так і не встиг його реалізувати.

Мова йде про "Гвардію наступу" – проект, задача якого зібрати вмотивованих добровольців для підготовки та участі у наступальних операціях задля посилення основних сил нашої країни і якомога швидшого вигнання ворога з нашої землі.

Ідея проекту в тому, що кожен бажаючий може обрати собі військовий підрозділ по духу, записатися, пройти обов'язкову кількамісячну бойову підготовку з наступним бойовим злагодженням нових підрозділів. Тобто не на умовах загальної мобілізації "куди розподілять", а за власною ініціативою до підрозділу, що відповідає вашим цінностям та ідеології".

Добровольці можуть обирати: 

  • "Сталевий кордон" (бригада Державної прикордонної служби України);

  • "Червона калина" (до бригади вже увійшли герої, які брали участь у боях на Донеччині й Луганщині, обороняли Київ);

  • "Лють" (бригада Національної поліції України);

  • "Рубіж" (до лав бригади вже увійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині);

  • "Спартан" (потужна штурмова бригада, обороняла Харків);

  • "Кара-Даг" ("кара за Крим", братиме участь у звільненні АРК);

  • "Буревій" ("бригада утилізації російських військових", як пише Смірнов);

  • "Азов" (легендарний підрозділ, один із основних осередків оборони Маріуполя).

Як наголошується, у рамках цього проекту добровольці, які стануть штурмовиками, отримають низку соціальних гарантій: стабільну і конкурентну заробітну плату, можливість отримати житло, лікування у держзакладах, навчання та інші "суттєві переваги".

За словами Смірнова, тільки у перший день проєкту до МВС звернулися 2055 потенційних кандидатів, але набір все ще триває.

Нагадаємо, в п'ятницю 3 лютого стартував набір  у бригади "Гвардії наступу" у Київській області. До "Гвардії наступу" можна долучитися онлайн на storm.mvs.gov.ua або ж у визначених Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАПах). Також працює гаряча лінія для консультацій 0800100020.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.