До Чорнобильського заповіднику завітали американські пожежники
Днями фахівці відділу режиму Чорнобильського заповідника в рамках співпраці ДАЗВ України та пожежної лісової служби США взяли участь у заходах щодо передачі до ДСП "Північна Пуща" обладнання та засобів індивідуального захисту працівників.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67202143_462509170972842_1885439597257687040_n.jpg)
В рамках зустрічі українські фахівці ознайомили представників посольства США в Україні та пожежної лісової служби Америки з діяльністю Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, досягненнями та планами розвитку, а також системою режиму, охорони ПЗФ і технічними засобами (автомобільний та водний спецтранспорт служби охорони).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67371965_462509157639510_4870805046117269504_n.jpg)
Спільно з американськими колегами взяли участь у роботі групи щодо створення у зоні відчуження Центру швидкого реагування на надзвичайні ситуації, повідомляє Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67286345_462509360972823_3662700208258547712_n.jpg)