Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

До 29 травня час комендантської години на Київщині не зміниться

До кінця весни скасовувати комендантську годину не будуть.

До 29 травня час комендантської години на Київщині не зміниться - зображення

З 22 по 29 травня на території Київської області комендантська година діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Про це повідомили в КОДА.

"Безпека мирного населення – в пріоритеті. Тому важливо, аби мешканці сумлінно дотримувалися встановлених владою тимчасових обмежень. Не ігноруйте вимог комендантської години та сигналів тривоги. Такі заходи допоможуть врятувати життя людей. Будьте пильними та бережіть себе і близьких", –

КОДА

Нагадуємо, під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом або пішки. Виняток – наявність спецперепустки встановленого зразка та посвідчення особи.

Нагадаємо, з 16 травня Укрзалізниця додала до проєкту City Express ще одне місто-супутник Києва. Відсьогодні низка приміських поїздів курсуватиме з Києва до Тетерева. Ще з 16 травня на дороги Києва та області повернуться камери фіксації порушень. Також наразі на Київщині відновили роботу вже 280 автобусних маршрутів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.