Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

До 28 жовтня заклади освіти Київщини продовжать працювати дистанційно

Таке рішення обумовлене посиленою загрозою ракетних обстрілів зі сторони російської федерації.

До 28 жовтня заклади освіти Київщини продовжать працювати дистанційно - зображення

Заклади освіти Київщини із 24 до 28 жовтня продовжать працювати дистанційно. Про це повідомили в пресслужбі КОВА зазначивши, що дане рішення стосується всіх освітніх закладів будь-яких форм власності – дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти.

"Рішення про дистанційний формат роботи освітніх закладів ухвалили під час засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області. Воно обумовлене посиленою загрозою ракетних обстрілів зі сторони російської федерації", –

пресслужба КОВА

Нагадаємо, з 10 жовтня заклади освіти Київщини перейшли на дистанційний режим навчання. В той день ворог вдарив ракетами по Києву. Згодом стало відомо, що ракети вразили об‘єкти в центрі міста (в Шевченківському районі) та в Солом‘янському районі. Повітряна тривога, а значить і загроза, триває. Також у Київській області прильоти були зафіксовані в трьох районах.

Згодом також стало відомо, які саме райони Київщини атакували окупанти. Зокрема, що внаслідок масованої атаки в регіоні пошкоджено два об’єкти критичної інфраструктури, близько 30 житлових будинків, одна адміністративна будівля та склад приватного підприємства. Також він зазначив, що внаслідок обстрілу в Київській області постраждало 10 осіб, ще 1 людина загинула.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.