Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

До 17 липня змін у дії комендантської години на Київщині не передбачається

Наступного тижня вона діятиме вже в звичному режимі з 23:00 до 05:00 щодня.

До 17 липня змін у дії комендантської години на Київщині не передбачається - зображення

На території Київської області комендантська година діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження розпорядженням начальника Київської обласної військової адміністрації на всій території Київської області продовжено з 10 до 17 липня 2022 року, повідомляє пресслужба КОВА.

Нагадаємо, під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом або пішки. Крім випадків, коли людина задіяна в роботі об’єктів критичної інфраструктури та має при собі спецперепустку встановленого зразка і посвідчення особи.

Нагадаємо, в Україні відновили програму оренди державного майна. Зокрема, стало відомо, які площі доступні для оренди на Київщині.

До слова, Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. До слова, в області після бойових дій постраждало більше 100 підприємств.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.