"Діти підуть в нові класи після новорічних свят". Голова КОДА проінспектував школу Вишневого
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/shkola-Vyshnevogo-1-2000x1333.jpg)
Днями очільник Київщини Михайло Бно-Айріян відвідав навчальні заклади Київщини, які перебувають в процесі добудову. Так, без уваги не лишилася і школа №1 Вишневого.
"Як і обіцяв наступного дня, як мене призначили, що ми добудуємо школу у місті Вишневе. Приїхав до школи. Побачив стан справ. Будемо здавати в експлуатацію в листопаді", - зауважив голова КОДА
За його словами, діти зможуть піти до нової школи одразу після новорічних свят.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/SHkola-Vyshnevogo-2-2000x1500.jpg)
Нагадаємо, школа №1 у Вишневому відома своїм скандальним будівництвом довжиною 15 років, і лише у серпні цього року стали на робочій нараді назвали строк здачі в експлуатації школи – листопад 2019 рік. Строк запуску роботи нового корпусу – січень 2020 рік. Реконструкція та з‘єднання двох корпусів – 2020 рік.
Ілютративний матеріал з відкритих джерел