Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Директор ЦРУ застеріг рф від використання ядерної зброї (ВІДЕО)

Зазначається, що Бернс не веде жодних переговорів і не обговорює врегулювання війни в Україні.

Директор Центрального розвідувального управління США Вільям Бернс зустрівся з керівником розвідки рф в Туреччині, щоб передати послання про наслідки потенційного застосування росією ядерної зброї. Про це повідомляє Reuters з посиланням на представника Білого дому.

Зазначається, що Бернс не веде жодних переговорів і не обговорює врегулювання війни в Україні. Натомість, передає послання про наслідки застосування росією ядерної зброї та ризики ескалації для стратегічної стабільності.

Бернс, колишній посол США в росії, якого наприкінці 2021 року президент США Джо Байден відрядив до москви, щоб застерегти путіна від нарощування військ навколо України.

Нагадаємо, українська розвідка вважає сценарій використання рф ядерної зброї в Україні є малоймовірним.

У свою черго в жовтні Єнс Столтенберг заявив, що НАТО наразі не спостерігає ознак підготовки росії до можливого застосування ядерної зброї. За його словами, росія знає, що ядерну війну не можна вести й неможливо виграти. Світ пильно стежить за російськими ядерними силами.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.