Новини Київської області
Ірпінь

Нардеп Клочко піариться на трьох піцах для ірпінських медиків

Депутат від партії "Слуга народу" Андрій Клочко привіз в ірпінську лікарню три піци та примусив медиків фотографуватись задля піару в соціальних мережах.

Нардеп Клочко піариться на трьох піцах для ірпінських медиків - зображення

Народний депутат від “Слуги народу” Андрій Клочко, який приходиться кумом меру міста Ірпінь Маркушину, провів дешеву піар-кампанію для власних соціальних мереж.

Депутат-мільйонер привіз до ірпінської лікарні три піци та примусив медиків фотографуватись, щоб оприлюднити допис в мережі Facebook.

 

Нардеп Клочко піариться на трьох піцах для ірпінських медиків - зображення

Інфоприводом для самопіару нардепа у Ірпінській дитячій лікарні, що перебуває на межі виселення, став День жінки-лікаря.

Народний депутат від “Слуги народу” Андрій Клочко, мама і сестра якого за останні 2 роки, не маючи відповідного доходу, скупились майном на орієнтовно 20 мільйонів гривень, щомісяця отримує від держави по 20 тисяч гривень в якості компенсації на оренду житла у Києві.

Після розсідувань Bihus.Info, Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало моніторинг способу життя народного депутата Андрія Клочка.

Йдеться про мільйонні статки родини, які не можна пояснити офіційними доходами. Їх виявила і показала в сюжеті “Син маминої подруги” журналістка Bihus.Info Марія Землянська.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.