Нардеп Клочко піариться на трьох піцах для ірпінських медиків
![Нардеп Клочко піариться на трьох піцах для ірпінських медиків Нардеп Клочко піариться на трьох піцах для ірпінських медиків - зображення](/storage/resized/lg/news/95834dc9-67d9-487b-940a-6877262ff786/272753781_355334789749064_8689929606331038967_n.jpg)
Народний депутат від “Слуги народу” Андрій Клочко, який приходиться кумом меру міста Ірпінь Маркушину, провів дешеву піар-кампанію для власних соціальних мереж.
Депутат-мільйонер привіз до ірпінської лікарні три піци та примусив медиків фотографуватись, щоб оприлюднити допис в мережі Facebook.
![Нардеп Клочко піариться на трьох піцах для ірпінських медиків Нардеп Клочко піариться на трьох піцах для ірпінських медиків - зображення](/storage/resized/lg/news/95834dc9-67d9-487b-940a-6877262ff786/273142840_1347222469074503_7262363343458612264_n.jpg)
Інфоприводом для самопіару нардепа у Ірпінській дитячій лікарні, що перебуває на межі виселення, став День жінки-лікаря.
Народний депутат від “Слуги народу” Андрій Клочко, мама і сестра якого за останні 2 роки, не маючи відповідного доходу, скупились майном на орієнтовно 20 мільйонів гривень, щомісяця отримує від держави по 20 тисяч гривень в якості компенсації на оренду житла у Києві.
Після розсідувань Bihus.Info, Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало моніторинг способу життя народного депутата Андрія Клочка.
Йдеться про мільйонні статки родини, які не можна пояснити офіційними доходами. Їх виявила і показала в сюжеті “Син маминої подруги” журналістка Bihus.Info Марія Землянська.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.