Новини
Новини Київської області
Обухівський район

Державі повернули частину берега Дніпра на Київщині вартістю 315 млн грн

Вона мала перебувати виключно у державній чи комунальній власності, проте була протиправно відведена – у приватну.

Державі повернули частину берега Дніпра на Київщині вартістю 315 млн грн - зображення

На Київщині у державну власність повернули частину берегу Дніпра. Мова йде про землі в селищі Козин, які оцінюють у понад 315 млн грн. Про це повідомили в прокуратурі Київської області.

"Прокурори Київської обласної прокуратури відстояли в апеляції повернення у державну власність земельної ділянки площею 8 га вартістю понад  315 млн грн", ‒

пресслужба прокуратури Київської області

Зазначена дороговартісна ділянка на березі головної водної артерії країни знаходиться в селищі в межах Козинської селищної ради і належить до земель водного фонду, проте свого часу її віддали в приватну власність.

"Вона повинна перебувати виключно у державній чи комунальній власності, проте на підставі розпорядження районної державної адміністрації була протиправно відведена у приватну власність громадян для ведення селянського господарства. У подальшому ці землі внесені до статутного капіталу юридичної особи, пов’язаної з народним депутатом України", ‒

пресслужба прокуратури Київської області

На сьогоднішній день Київський апеляційний суд залишив у силі рішення суду першої інстанції, яким вказаний позов, заявлений в інтересах Київської обласної державної адміністрації, задоволено.

Нагадаємо, цьогоріч головні храми Києво-Печерської Лаври повернули у власність держави.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.