Новини
Київщина
Вишгород
Київщина-суспільство

Депутати Вишгородщини пропонують визначити центром субрегіонального рівня Вишгород замість Ірпеня


Звернення до Мінрегіону проти обрання адміністративним центром одиниці адміністративно-територіального устрою субрегіонального (районного) рівня Ірпеня було підтримане на сесії Вишгородської районної ради.

26 травня відбулася позачергова сорок шоста сесія Вишгородської районної ради VІІ скликання під головуванням її очільника Ростислава Кириченка.

Як повідомляється на сайті Вишгородської районної ради,  серед питань, що обговорювались, депутати особливо зосередились на питанні «Про звернення депутатів Вишгородської районної ради сьомого скликання до Міністерства розвитку громад та територій України щодо реформування адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Київської області». «Зокрема, депутати у розрізі змін адміністративно-територіального устрою, висловились проти обрання адміністративним центром одиниці адміністративно-територіального устрою субрегіонального (районного) рівня – населений пункт Ірпінь і запропонували, щоб таким центром став Вишгород як такий, що найповніше відповідає параметрам відповідного центру за вигідним рівновіддаленим розташуванням у центральній частині громади, транспортною доступністю, має важливе соціально-культурне, промислове значення, перспективу подальшого економічного і соціального розвитку, розвинену виробничу базу, виробничі площі, облаштовані необхідною інфраструктурою, та інші переваги», йдеться у повідомленні.

Також Вишгородська районна рада інформує, що депутати підтримали таке звернення.  Зауваживши, що Вишгород найповніше відповідає параметрам такого центру.

Фото з Фейсбук-сторінки Вишгородської районної ради