Без рубрики
Новини
Події
Політика

Депутата Дениса Лавровського виключили з фракції «Батьківщина» (ВІДЕО)

Депутат Ірпінської міської ради голосував у розріз з рішеннями фракції.

Депутат Ірпінської міської ради голосував у розріз з рішеннями фракції.

Партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» позбавила мандата та виключила з партії депутата Ірпінської міськради Дениса Лавровського.

Таке рішення ухвалили сьогодні на розширеному засіданні фракції. У ньому брав участь народний депутат і керівник Київської обласної організації партії Костянтин Бондарєв.

За словами члена фракції «Батьківщина» Констянтина Бондарєва, Денис Лавровський зрадив своїх партійців.

Депутат Денис Лавровський на останньому сесійному засіданні не підтримав кандидатуру свого однопартійця на посаду голови земельної комісії. Натомість проголосував за опонентів, підтримавши своїм голосом депутата від партії «Нові обличчя» Петра Короля.

 Сам він пояснює, що його підставив міський голова Олександр Маркушин.

Ще 10 листопада голова партії  «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела всеукраїнську селекторну нараду, де оголосила, що зараз згуртована командна робота в пріоритеті, а її основа – це довіра. Саме тому той, хто зневажає своїх колег та порушує головні принципи партії – буде негайно виключений з команди.

Саме на тій нараді лідерка партії Юлія Тимошенко озвучила першого кандидата «на виліт» – депутата Ірпінської міськради Дениса Лавровського.

«Адже за голосування, які йдуть не лише всупереч із рішеннями фракції, а й спрямовані проти членів своєї команди, – має бути найжорсткіша відповідальність. Якщо депутати власні інтереси ставлять вище партійних, то їм точно не місце в «Батьківщині», – повідомляє Київська обласна організація «Батьківщина».

Надалі щодо Дениса Лавровського проведуть процедуру імперативного мандату. Таким чином його повноваження достроково припинять.

Нагадаємо, 25 жовтня 2020 року за результатами місцевих виборів Денис Лавровський був обраний депутатом до Ірпінської міської ради.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.