Новини
Біла Церква

Білоцерківський депутат заявив про непрозорий розпродаж об’єктів Білоцерківського аеродрому

27.03.2019 Александр Чернышенко 0

За словами міського депутатата Володимира Бабенка, нерухомість, розміщену на території аеродрому «Біла Церква» та раніше перебувала у державній власності, продають фізичним особам за "смішними" цінами.

Депутат Білоцерківської міськради впевнений, що таким чином "ділки" хочуть заробити, згодом продавши ці об'єкти Білій Церкві по набагато більшій ціні для зведення аеропорту.

Про це повідомляє телеканал білоцерківський телеканал KROKUS.TV у своєму відеосюжеті від 25 березня 2019 року.

Як повідомляється в сюжеті, шляхом оголошення про банкрутство або через аукціон деякі будівлі на території аеродрому "Біла Церква", які належали ДП "Українська авіаційна транспортна компанія", почали переходити в приватну власність.

"Ось ті всі приміщення, які копійки стояли: бомбосховища, різні складські та службові - все було успішно продано фізичним особам", - говорить Володимир Бабенко.

Наприклад, склад для боєприпасів придбали за 18 тис. гривень, двоповерхове цегляне службове приміщення площею 821 кв. м. - за 534 тис. грн, а майстерню на 251 кв. м. оцінили в близько 164 тис. грн.

Депутат упевнений, що таким чином особи, які скуповують об'єкти близько злітної смуги, спробують заробити: адже якщо на території аеродрому все-таки зберуться зводити новий аеропорт, ціна на них буде набагато вищою.

І поки інфраструктурні об'єкти аеродрому переходять у приватну власність, в Білоцерківській міськраді тільки створили робочу групу з метою домогтися від ДП "Українська авіаційна транспортна компанія" безоплатно передати нерухомість в комунальну власність Білій Церкві.

За словами автора сюжету, в правоохоронні органи, СБУ, а також до Військової прокуратури Центрального регіону України за даним фактом були направлені відповідні заяви і звернення для перевірки і аналізу ситуації.

Нагадаємо, у Білій Церкві планують створити мультимодальний транспортний вузол з Білоцерківського ремонтного авіаційного вантажного комплексу і авіаремонтного заводу та запустити міжнародні авіаційні вантажоперевезення, про що повідомляв раніше «Погляд».