Новини
Україна
Україна-суспільство

Обнадійливі новини від Укренерго: до мережі підключили ще один з блоків атомних електростанцій

Триває набір потужності, проте наразі в енергосистемі України все ще зберігається значний дефіцит потужності.

Обнадійливі новини від Укренерго: до мережі підключили ще один з блоків атомних електростанцій - зображення

На ранок 22 грудня в українській енергосистемі зберігається значний дефіцит потужності. Про це повідомили в Укренерго сьогодні вранці.

За словами енергетиків, найскладніша ситуація залишається у центральному регіоні та у Києві, а також у прифронтових регіонах на сході та півдні країни. Натомість до всіх областей доведені ліміти споживання, перевищення яких призводить до застосування аварійних обмежень.

"Ремонтні роботи тривають цілодобово, але отримані пошкодження об’єктів генерації та магістральних мереж  складні та масштабні, їх відновлення вимагає значного часу", –

Укренерго

Водночас є й обнадійливі новини, до мережі підключено ще один з блоків атомних електростанцій, триває набір потужності. Проте ще зберігаються певні обмеження у системі передачі електроенергії, спричинені пошкодженнями магістральних мереж систематичними ракетними та безпілотними атаками.

Нагадаємо, в Україні під час перевірок обленерго зафіксували низку порушень у галузі електроенергетики. Під час першого етапу перевірок в Україні зафіксували 193 порушення у галузі електроенергетики.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.