Новини
Україна
Україна-суспільство

Дефіцит електроенергії в системі збільшився, – Укренерго (ВІДЕО)

Наявної потужності в системі недостатньо, щоб задовольнити всі потреби споживачів в країні.

Станом на 28 грудня дефіцит електроенергії в системі збільшився. Це пов’язано із зупинкою деяких блоків електростанцій через обстріл газової інфраструктури у східному регіоні.

Як зазначають в Укренерго, водночас завдяки відносно теплій погоді вже четвертий день поспіль у нічні години не застосовуються обмеження споживання.

"Проте у підсумку наявної потужності в системі недостатньо, щоб задовольнити всі потреби споживачів в країні. У зв’язку з цим до всіх областей доведені ліміти споживання, перевищення яких призводить до необхідності застосування аварійних відключень", –

Укренерго

В енергетичній компанії також нагадали, що за останні три місяці енергосистема України перенесла девять ракетних атак та 12 атак БПЛА росіян. Внаслідок цього об’єкти генерації та системи передачі зазнали масштабних та складних пошкоджень. Для їх відновлення необхідні значні ресурси та час.

В Укренерго наголошують, що ворог не збирається зупинятися у своїх намірах занурити країну в темряву. Тож енергетики готуються до будь-яких можливих сценаріїв та за будь-яких умов будуть відновлювати енергосистему.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що відключень світла в Україні на Новий рік може не бути. У міненергетики повідомили, що ситуація в українській енергосистемі налагоджується з кожним днем.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.