#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Дарія Гірна: Обличчя Незалежності

24.01.2022
Блог про політику національної пам'яті, комуністичні злочини проти українців у ХХ столітті та круті постаті того часу, які несправедливо опинилися поза фокусом суспільної уваги.

Дарія Гірна: Обличчя Незалежності - зображення

Попри всі нагнітаючі новини і пости, тримаюся за думку "нам своє робить". Наприклад, поповнювати корисним контентом український YouTube.

Дарія Гірна: Обличчя Незалежності - зображення

Послухавши розумних людей і порадившись із дорогими підписниками каналу "Обличчя Незалежності", стартую з блогом про політику національної пам'яті, комуністичні злочини проти українців в ХХ столітті та круті постаті того часу, які несправедливо опинилися поза фокусом суспільної уваги.

 

Дарія Гірна: Обличчя Незалежності - зображення

Попередньо планую виходити щонеділі. Чи вдасться витримувати такий графік з двома роботами – дуже сподіваюсь. Перший випуск, до якого спричинилося багато моїх ФБ-друзів і підписників, тут.

Запрошую також підтримати канал на Патреоні. Це допоможе його просувати і покращувати.

І одразу хочу подякувати трьом першим патронам, які долучилися за добу.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.