Блоги

Дана Ярова: Сьогодні вперше з моменту повномасштабного вторгнення відбулись торги Міністерства оборони на Прозорро

Я не знаю які я емоції відчуваю в даний момент. Радість, щастя, підняття, ейфорію. Складно їх охарактеризувати. 

Дана Ярова: Сьогодні вперше з моменту повномасштабного вторгнення відбулись торги Міністерства оборони на Прозорро - зображення

Мені казали неможливо в різний час, в різних кабінетах, з різною тональністю в голосі, з різною аргументацією. 

Мені казали неможливо проломити 3 кордони оборони, пʼятиметровий паркан, рів з крокодилами, та колючій дріт під напругою навкруги Міністерства оборони. Я рік ломилась туди обдираючі коліна і не тільки. 

Мені казали неможливо. Зайти громадськістю та контролювати процеси в Міністерстві оборони. Я погоджувалась, але виносила мозок Міністру оборони. 

Мені казали неможливо повернути торги МО на Прозорро. Я виносила мозок в інших кабінетах. 

Мені казали неможливо проторгувати харчування на 2 півріччя 2023 року на Прозорро. Я погоджувалась, і майже 3 тижні просиділа в Департаменті державних закупівель. 

Мені казали, що ніхто не вийде на торги на Прозорро. Я вірила і тримала кулаки. 

Мені казали…. 

Сьогодні вперше з моменту повномасштабного вторгнення відбулись торги Міністерства оборони на Прозорро. 

Загальна вартість лотів була 24 671 395 000 гривень. Ви не помилились 24 мільярди гривень. Попередньо сума на яку проторгували складає 18 298 870 368 гривень. Ви не помилились на 6 мільярдів 200 мільйонів дешевше. Заощаджені державні ( наші з вами та платників податків Америки) кошти ПОПЕРЕДНЬО складають у відсотках 25,6 %, у грошах 6 298 870 368 гривень.  

Так, це все попередньо. Завтра ми відкриваємо документацію і перевіряємо на дотримання кваліфікаційних вимог. Але я не думаю, що щось от геть суттєво зміниться.

Так, мені б хотілося, щоб зайшло більше бізнесів. І може побачивши ці торги наступного разу бізнес буде більш сміливо виходити на торги. 

Так, все ще можна критикувати. Але, великого слона їдять маленькими шматочками. 

Єдине, завтра в Київському окружному адміністративний суді на 11.30 скандально відомий фігурант яєць по 17-ть ТОВ "Актив компані" буде оскаржувати всі 22 процедури закупівлі харчів для ЗСУ по Прозорро. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до відкритого судового процесу. 

"Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод. Не спинить вас"! 

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.