Новини
Новини світу
За кордоном
Російсько-Українська війна

"Далі буде повне знищення України": Лукашенко просить Зеленського "зупинитись" (ВІДЕО)

Він зазначив, якщо українська влада не хоче загибелі людей у величезній кількості - треба зупинитися.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що президент України Володимир Зеленський має зупинитися і піти на мирні переговори з росією, якщо хоче уникнути величезних жертв.

Він зазначив, якщо українська влада не хоче загибелі людей у величезній кількості - треба зупинитися, тому що далі буде повне знищення України. За його словами, це вже не та ситуація, яка була на початку повномасштабного вторгнення.

Нагадаємо, на початку вересня Лукашенко “пригрозив” позбавити громадянства політичних емігрантів. Тоді ж він заявив, що війна в Україні завершиться найближчим часом і росія не може її програти. Про це він сказав під час відкритого уроку історії у школах та вишах. Також лукашенко переконував білоруських школярів та студентів, що "Україну ділять". Зокрема, за його словами, поляки зацікавлені у західних територіях країни. У зв’язку з цим диктатор вважає, що розв'язка конфлікту буде вже "найближчим часом".

Також в жовтні Лукашенко визнав участь Білорусі у війні проти України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.