Новини
Новини світу
За кордоном
Російсько-Українська війна

CNN: підтримка ядерної програми в обмін на іранські дрони (ВІДЕО)

Є інформація, що Іран звертався до росії з проханням закупити додаткові ядерні матеріали і допомогти виготовити ядерне паливо

На думку представників американської розвідки, Іран прагне отримати допомогу в Росії для підтримки своєї ядерної програми.

Про це повідомляє CNN.

Згідно з інформацією відомства, Іран звертався до росії з проханням закупити додаткові ядерні матеріали і допомогти виготовити ядерне паливо, яке зможе запустити ядерні реактори Ірану і потенційно наблизити країну до створення ядерної зброї.

Поки не ясно, чи погодилася росія. Адже кремль давно публічно виступає проти того, щоб Іран отримав ядерну зброю.

У зв’язку з цим адміністрація президента США Джо Байдена із занепокоєнням спостерігає за будь-якими новими напрямками співпраці цих двох країн.

Нагадаємо, що рф потребує союзників, тому розвиває зв'язки з Іраном та Саудівською Аравією.

Нагадаємо, на початку листопада, в ОП закликали офіційно визнати Іран співучасником агресії проти України. А в жовтні стало відомо, що Україна розриває дипломатичні відносини з Іраном. Після атак 17 жовтня в МЗС офіційно назвали Іран співучасником воєнних злочинів росії та російського тероризму.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.