Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини
Російсько-Українська війна

CNN опублікувало відео, на якому окупанти застрелили двох цивільних на Київщині

Беззбройних чоловіків застрелили в спину 16 березня.

CNN опублікувало відео, на якому окупанти застрелили двох цивільних на Київщині - зображення
Фото: CNN

CNN опублікував відео, на якому зафіксовано військовий злочин, що наразі розслідує українська прокуратура. Російські окупанти застрелили двох беззбройних мирних чоловіків, коли відступали після зіткнень на околиці Києва в березні цього року. Обидва цивільні загинули після пострілів в спину, яка суперечить так званим правилам війни, які забороняють нападати на цивільних осіб. Однією з жертв, як вдалося зясувати журналістам, був власником пограбованого автосалону, чия родина не хоче називати ім’я. Іншим був Леонід Олексійович Пляц, 68-річний дідусь, який працював там сторожем.

На відео п'ятеро російських солдатів 16 березня намагаються проникнути в приміщення автосалону, стріляють по замках і розбивають скло. До них наближається з піднятими руками власник, його зупиняють і, очевидно, обшукують у пошуках зброї. Згодом приходить Пляц, і його теж обшукують. Потім окупанти відвертаються, і двоє цивільних починають повертатися до вартового посту. Після двоє російських військових підходять до чоловіків ззаду і відкривають вогонь, цивільні падають на землю.

Поки окупанти обшукували підприємство, Пляц був ще живий. Він таки дістався до свого посту охорони і навіть зміг викликати по телефону допомогу, на жаль, добровольці, що приїхали, не змогли його врятувати, він стік кров'ю.

Як повідомляв "Погляд", на Київщині відкрито понад 3 тис. кримінальних проваджень щодо вчинення воєнних злочинів. Також нещодавно генпрокурор назвала першого підозрюваного у вбивствах в Бучі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.