Новини
Ірпінь
Суспільство
Пригоди
Кримінальні новини
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Чи закриють «CenTraL»: клопотання ірпінської поліції до міської влади

16.06.2020 Погляд

Керівництво ірпінської поліції спрямувало до міської влади лист з клопотанням припинити роботу розважального закладу «CenTraL» або обмежити час його роботи та продажу алкогольних напоїв.

Як зазначається, Ірпінський відділ поліції проаналізував стану правопорядку в центральній частині міста.

Виявилося, що протягом минулого року до чергової служби надійшло 102 повідомлення.

Вони пов’язані із конфліктними ситуаціями поблизу та безпосередньо у закладі «CenTraL» (Ірпінь, вул. Антонова, 3-а).

Цей заклад, констатують правоохоронці, працює цілодобово, «конфліктні ситуації часто супроводжуються нанесенням тілесних ушкоджень громадянам та порушенням публічної безпеки».

Керівник Ірпінського ВП полковник поліції Валерій Євтушенко підготував та направив лист до в.о. міського голови – секретаря ради Андрія Літвинова.

У ньому – клопотання розглянути на засіданні виконкому ІМР питання про припинення роботи згаданого закладу або обмежити час його роботи та продажу алкогольних напоїв.

Звісно, що це питання непросте і потребує розгляду в юридичній площині відповідно до визначених повноважень органів влади.

Нагадаємо, що 14 червня у згаданому розважальному закладі спалахнула бійка. При з’ясуванні стосунків використали ніж.

Виявилося, що затриманий 21-річний ірпінець вже мав проблеми із законом. Наразі один із районних судів столичної області розглядає справу, де його звинувачують у замаху на навмисне вбивство.

Тоді за скоєння тяжкого злочину суд відпустив молодика під заставу в розмірі 300 тис. грн.

Цього разу в нього стався інцидент з одним із відвідувачів. Зі своїм опонентом він розправився зухвало та цинічно – ножем відрізав йому вушну раковину.