Обухів
Суспільство

Чи вартує улов людського життя?


Більше двох діб рятувальники Обухівського району шукають зниклих на Дніпрі рибалок.
Про це ІА "Погляд" стало відомо з публікації на сторінці Головного управління ДСНС України у Київській області.
За інформацією рятувальників 2 лютого о 17:52 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про те, що на річці Дніпро в смт Козин чоловік на моторному човні вирушив забирати з острова двох товаришів (приблизно о 17:00) та не повернувся.
Телефонний зв’язок з ним встановити не вдалось.
Рятувальники обстежили акваторію та місце на острові, де найімовірніше могли знаходитись чоловіки. Але ні на воді ні на самому острові даних громадян і човен не виявили.
- Станом на 9:00 4 лютого від ГУ ДСНС України у Київської області на пошуки зниклих осіб залучено 30 чоловік особового складу. Пошуки рибалок тривають, для цього також буде задіяно гелікоптер Мі-8 одразу після настання сприятливих погодних умов, - розповіли у прес-службі ДНСН.
Рятувальники закликають рибалок бути вкрай обережними, перш ніж ступити на лід варто подумати, чи вартує улов людського життя. Адже для одного пішохода безпечним вважається лід зеленкуватого кольору, товщиною від 7 сантиметрів. Для облаштування пішохідних переправ лід має бути товщиною від 15 сантиметрів, для облаштування ковзанки більше 21 сантиметра.