Чоловік проник до шкільного туалету та почав домагатися до хлопчика
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/75302656_825133747882713_2718701465005719552_n.jpg)
Надзвичайна подія трапилася 18 жовтня, коли невідомий чоловік проник до шкільного туалету (школа №123 на Копиловській) де почав приставати до школяра.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/75181384_825133751216046_7746648897648328704_n.jpg)
Сьогодні, одразу після тиску батьків на викладачів школи, вчителі звернулися до правоохоронців. Після чого чоловіка було затримано у нього ж під будинком на вулиці Оболонській. Зараз у поліції перевіряються всі обставини цієї події та причетність до аналогічний подій у Києві.