Чергових сталкерів-іноземців виявлено в зоні відчуження ЧАЕС
Під час патрулювання зони відчуження Чорнобильської АЕС, спільно з прикордонниками поблизу відселеного села Терехи було виявлено двох сталкерів-іноземців 27 років, громадян Республіки Білорусь, які незаконно проникли на територію зони відчуження з метою екстремального туризму.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/11.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/22.jpg)
Інших любителів радіаційного відпочинку правоохоронці затримали поблизу відселеного м. Прип’ять, двоє жителів Київщини - 23 років та двоє громадян Литви - 24 років.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/Lytva.jpg)
У відношенні даних громадян було складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/Ukrayina.jpg)
Матеріали направлено до Іванківського районного суду Київської області, для прийняття рішення.
Також в рамках операції «Мігрант» відділом поліції зони ЧАЕС ГУНП в Київській області направлено подання до Державної міграційної служби щодо скорочення терміну перебування іноземців в Україні.