#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Світ-суспільство
За кордоном
Надзвичайні ситуації

Через землетрус в Афганістані загинуло до 1 000 людей

22.06.2022
Ці цифри, ймовірно, будуть не остаточними.

Через землетрус в Афганістані загинуло до 1 000 людей - зображення
Фото: Bakhtar News Agency via AP

22 червня на сході Афганістану стався потужний землетрус, внаслідок якого загинуло до 1000, ще понад 1500 отримали поранення. Про це повідомили в Al Jazeera з почиланням на дані Департаменту культури та інформації Талібану.

За словами представника міністерства внутрішніх справ Салахуддіна Аюбі, дані не є остаточними, адже деякі села розташовані у віддалених гірських районах, і щоб з них отримати інформацію, потрібен час. За словами журналістів, чимало будинків у тих районах зруйновано, а люди досі перебувають у пастці під завалами.

За даними геологічної служби США (USGS), магнітуда землетрусу вранці в середу становила 5,9, змінивши початкову оцінку на 6,1. Натомість епіцентр землетрусу був приблизно в 46 км (27 милях) від міста Хост, поблизу пакистанського кордону.

Нагадаємо, через потужний землетрус на Гаїті на початку року постраждало 50 людей.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.