Новини
Україна
Київщина
Кримінальні новини

Через зберігання прострочених продуктів на складах Держрезерву проходять обшуки


За попередніми даними, внаслідок неналежного виконання своїх обов’язків керівництвом та службовими особами Державного агентства резерву України, на складах накопичились продукти із простроченим терміном зберігання. За попередньою оцінкою, сума збитків становить близько 60,5 мільйона гривень. 

Повідомила перший заступник директора ДБР Ольга Варченко на своїй сторінці у Facebook.

У зв'язку із цим Державне бюро розслідувань (ДБР) на складах та на одному з підприємств агентства проводить обшук.

Слідчими Центрального апарату Державного бюро розслідувань, за процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо можливого неналежного виконання своїх службових обов’язків керівництвом та службовими особами Державного агентства резерву України, що спричинили тяжкі наслідки Державним інтересам України.
Санкція статті 367 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Державне агентство резерву України (Держрезерв) — є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра економічного розвитку і торгівлі і який реалізує державну політику у сфері державного матеріального резерву.

Держрезерв складається з Центрального апарату в Києві та 37 державних підприємств (4 з яких – на окупованій території) по всій Україні. Об’єктами зберігання Держрезерву є 70 найменувань стратегічного резерву (продовольство, нафтопродукти, промислові товари та сировина) та 3800 найменувань мобілізаційного резерву.