За кордоном
Політика

Через загрозу нападу на Україну: США можуть ввести санкції проти Росії

Під санкційні обмеження можуть потрапити наближені до президента РФ Володимира Путіна люди.

Через загрозу нападу на Україну: США можуть ввести санкції проти Росії - зображення
Фото: pixabay

Як пише CNN, Сполучені Штати розглядають можливість введення жорстких санкцій проти Москви, щоб стримати РФ від вторгнення до України.

Під обмеження може потрапити оточення президента РФ Володимира Путіна, енергетичні компанії і російський держборг.

“Ми склали біса агресивний пакет (санкцій – ред.) – сказав журналістам один з високопосадовців США.

Він попередив Росію, що якщо Москва вдасться до нападу на Україну, США та Європа разом запровадять найгірші економічні санкції, які будь-коли застосовувалися до країни, за межами Ірану та Півночі. Корея.

Зазначається, що санкційні обмеження можуть торкнутися оточення Путіна, російських енергетичних компаній і банків, а також державного боргу Росії. Крім того, обмеження передбачають відключення РФ від міжнародної платіжної системи SWIFT.

Нагадаємо, за інформацією розвідки Сполучених Штатів, масштабне військове вторгнення Російської Федерації може відбутися вже на початку 2022 року.

Між тим, посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен вважає, що Російська Федерація зазнає величезних втрат у разі вторгнення в Україну, оскільки українські війська наразі набагато сильніші, ніж у 2014 році.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.