Новини
Всесвіт
За кордоном

Через погодні умови запуск космічного телескопа Джеймс Вебб відклали

Запустять його не раніше католицького Різдва.

Через погодні умови запуск космічного телескопа Джеймс Вебб відклали - зображення
Фото: NASA

NASA вкотре перенесло запуск найновішого космічного телескопа Джеймс Вебб. На цей раз причиною стала погода, повідомило американське космічне відомство у своєму Twitter.

«Через несприятливі погодні умови в районі Європейського космопорту у Французькій Гвіані, запуск космічного телескопа Джеймс Вебб переноситься з 24 грудня, він відбудеться не раніше 25 грудня».

NASA

Через погодні умови запуск космічного телескопа Джеймс Вебб відклали - зображення

Космічний телескоп Джеймс Вебб створили США разом із канадськими та європейськими космічними фахівцями. Його назвали на честь Джеймса Вебба, керівника програми «Аполлон». Телескоп має замінити на орбіті обсерваторію Хаббл. Першочергово планували, що це станеться у 2013 році, але роботи дуже відстали від графіку. Лише у листопаді 2016 року завершили складати основні сегменти телескопа і фахівці розпочали їх наземні випробування. Натомість після завершення робіт, запуск телескопа вже кілька разів переносили.

Нагадаємо, минулого тижня сонячний зонд Parker вперше «доторкнувся» до Сонця.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.