Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київ

Через перевищення лімітів на Київщині та в столиці вводять аварійні відключення (ВІДЕО)

Також світло вимикатимуть не за графіком у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській і Львівській областях.

Сьогодні, 26 грудня, через перевищення лімітів споживання в ряді областей вводять аварійні відключення. Як повідомляють в Укренерго, світло вимикатимуть не за графіком у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Львівській, Київській областях та у м. Києві.

В енергетичній компанії зазначають, що дефіцит потужності в українській енергосистемі все ще залишається суттєвим. На об’єктах генерації та електромережах, пошкоджених внаслідок вже дев'яти масованих російських атак, тривають ремонтні роботи. Також наявні обмеження у системі передачі електроенергії внаслідок значних пошкоджень магістральних мереж.

"Через масштабність та складність пошкоджень відновлення обладнання та функціонування низки ключових об’єктів вимагає значного часу", –

Укренерго

Через перевищення лімітів на Київщині та в столиці вводять аварійні відключення (ВІДЕО) - зображення

Нагадаємо, за словами президента, росія може вдатися до нових обстрілів в останні дні 2022 року, щоб зробити їх темними і складними. Тож українців закликали не забувати дослухатися до повітряних тривог.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.