Суспільство
Київщина-суспільство
Автоновини

Через міст поблизу Стоянки відновили рух вантажного транспорту

Нову переправу на місці зруйнованого мосту спорудили менше ніж за два місяці.

Через міст поблизу Стоянки відновили рух вантажного транспорту - зображення
Фото: КОДА

Через міст біля Стоянки, який підірвали у перші дні російської агресії, відновили рух вантажного транспорту. Нарешті запрацював лівий проїзд мосту, натомість восени планують завершити ремонт правого проїзду, повідомляє голова КОДА Олексій Кулеба.

"Менше ніж за два місяці на місці зруйнованого мосту спорудили нову переправу. Відтепер проїзд через цей відрізок магістралі М-06 безпечний для усіх видів транспорту", –

голова КОДА Олексій Кулеба

Нагадаємо, після деокупації Київщини на місці підірваного мосту в Стоянці за кілька тижнів збудували тимчасову об'їзну дорогу та встановили переправу. Проте цей маршрут був розрахований виключно на легковий транспорт. Тож вантажівкам доводилось долати зайві кілометри, щоб потрапити в пункт призначення. Тепер же аби пришвидшити переміщення різних видів транспорту, відновили лівий проїзд мосту. 

Через міст поблизу Стоянки відновили рух вантажного транспорту - зображення
Фото: КОДА

"Зважаючи на інтенсивність руху та пріоритетність логістичних напрямків, повноцінне відновлення транспортних потоків трасою міжнародного значення М-06 (Київ-Чоп), що проходить через Київську область, є надважливим", –

голова КОДА Олексій Кулеба

До слова, до 10 червня планують завершити ремонтні роботи на всіх зруйнованих мостах Київщини. Нещодавно стало відомо, що на Київщині вже розміновані всі автомагістралі. Також повідомлялося, що в Макарові збираються за місяць відновити міст через Здвиж.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.