Новини
Бородянка
Культура

Через карантин виступу «Вар'яти-шоу» в Бородянці в березні не буде

12.03.2020 Бобрик Юлія 0

Виступ, що викликав серед мешканців селища чи абиякий ажіотаж під час продажу білетів, відбудеться, проте пізніше. Перенесуть й інші заплановані у березні концерти та вистави.

Через заборону проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, в Бородянці відмінили концерти в березні.

Нагадаємо, з 12 березня по 3 квітня, щоб не допустити поширення коронавірусу COVID-19 в Україні, Кабмін ввів карантин та заборону на проведення масових заходів на території всієї країни. Відповідне розпорядження було підписано й у Бородянській ОТГ. Тож концертів в березні не буде.

Проте, як повідомили ІА «Погляд» в ПК ім. Т. Шевченка, наразі підтверджено нові дати для двох концертів. Зокрема, виставу «Три коти» перенесли на 24 квітня. Натомість Український національний хор ім. Г. Верьовки завітає до Бородянки 13 квітня. Придбані квитки на всі заходи залишаються дійсними.

Також нас запевнили, що виступ «Вар'яти-шоу» в Бородянці також відбудеться, але точна дата наразі невідома. На відповідь організаторів чекають вже сьогодні вечорі.

Варто зазначити, що квитки на концерт «Вар'яти-шоу» в Бородянці розійшлися буквально за перший тиждень з початку продажу, тож було назначено додатковий концерт у той самий день (14 березня). Тому фактично мають повідомити про перенесення двох концертів, адже на другий концерт також продано чимало квитків.