Новини Київської області

Чемпіонат України з дзюдо: здобутки представників Київщини в перший день змагань

3 жовтня у Києві стартували змагання чемпіонату України з дзюдо.

В перший день змагань спортсмени Київської обласної ШВСМ здобули дві срібні нагороди: Анастасія ЧИЖЕВСЬКА у ваговій категорії 57 кг та Дмитро ДЕРЕВ‘ЯНКО у ваговій категорії 60 кг.

Цікава боротьба видалась у чоловіків вагової категорії до 60 кг, де на вищі сходинки п’єдесталу піднялися два спортсмени з Київщини - переможець Бекірбек МОРГОЄВ та срібний призер Дмитро ДЕРЕВ‘ЯНКО, а бронзу здобув Дільшот ХАЛМАТОВ, який лише нещодавно змінив регіон, що представляє, з Київської області на місто Київ. П’ятим став ще один спортсмен КО ШВСМ Денис ТУПИЦЬКИЙ.

"Вітаємо Анастасію, Дмитра та їхнього наставника Карена БАЛАЯНА!", - йдеться на сторінці КО ШВСМ.