Новини
Новини Київської області
Спорт
Олімпійські види спорту

Чемпіонат Київщини з літнього біатлону в Тетієві


В центрі біатлону Київщини та України, спортивному Тетієві відбувся відкритий чемпіонат Київської області з літнього біатлону на призи президента Київського обласного осередку федерації біатлону України Руслана Голуба.

Географія змагань з кожним роком розширюється, результати і майстерність учасників росте. Тож цьогоріч до урочища «Мазепинці» завітали взяти участь у шостих щорічних змаганнях біатлоністи з Тетієва, Ірпеня, Петропавлівської Борщагівки, Кашперівки, Білої Церкви та Києва, повідомляє пресслужба управління фізичної культури і спорту КОДА.

Відкритий чемпіонат Київської області з літнього біатлону проводиться за підтримки Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації. Завітав на змагання підтримати спортсменів його керівник Сергій Тимофєєв.

Навідали змагання і зірки біатлону. Дарина Блашко, майстер спорту міжнародного класу, українська біатлоністка білоруського походження відзначила велику кількість учасників що, на її думку, означає, що біатлон в Україні продовжуватиметься.

Згідно формату змагань, до складу команди входили по три юнаки та три дівчини кожної вікової групи.

Що ж до результатів, то чи не найбільше нагород на різних дистанціях та вікових категоріях вибороли господарі змагань з Тетієва та району. Також відзначилися значною кількістю здобутих медалей кияни, вихованці Києво-Святошинської ДЮСШ та мешканці Петропавлівської Борщагівки, біатлоністи Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту.

Зауважимо, що цього ж дня в Тетієві відбувалося засідання Президії Федерації біатлону України в Київській області. На засідання винесли питання щодо будівництва біатлонного стадіону в Тетієві. А також стан підготовки спортсменів Київщини, які входять до складу національної команди України з біатлону.