Чемпіонат Київщини з літнього біатлону в Тетієві
В центрі біатлону Київщини та України, спортивному Тетієві відбувся відкритий чемпіонат Київської області з літнього біатлону на призи президента Київського обласного осередку федерації біатлону України Руслана Голуба.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73523592_2356193271264414_7066582148207083520_n.jpg)
Географія змагань з кожним роком розширюється, результати і майстерність учасників росте. Тож цьогоріч до урочища «Мазепинці» завітали взяти участь у шостих щорічних змаганнях біатлоністи з Тетієва, Ірпеня, Петропавлівської Борщагівки, Кашперівки, Білої Церкви та Києва, повідомляє пресслужба управління фізичної культури і спорту КОДА.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/75339553_1342824479207640_8120962487269982208_n.jpg)
Відкритий чемпіонат Київської області з літнього біатлону проводиться за підтримки Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації. Завітав на змагання підтримати спортсменів його керівник Сергій Тимофєєв.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72761190_1878054079007557_6009880868946968576_n.jpg)
Навідали змагання і зірки біатлону. Дарина Блашко, майстер спорту міжнародного класу, українська біатлоністка білоруського походження відзначила велику кількість учасників що, на її думку, означає, що біатлон в Україні продовжуватиметься.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/75429558_1342823999207688_2689696395509628928_n.jpg)
Згідно формату змагань, до складу команди входили по три юнаки та три дівчини кожної вікової групи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73422520_2356192944597780_5149552207493857280_n.jpg)
Що ж до результатів, то чи не найбільше нагород на різних дистанціях та вікових категоріях вибороли господарі змагань з Тетієва та району. Також відзначилися значною кількістю здобутих медалей кияни, вихованці Києво-Святошинської ДЮСШ та мешканці Петропавлівської Борщагівки, біатлоністи Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72733320_1128051670918605_5451323391464177664_n_0.jpg)
Зауважимо, що цього ж дня в Тетієві відбувалося засідання Президії Федерації біатлону України в Київській області. На засідання винесли питання щодо будівництва біатлонного стадіону в Тетієві. А також стан підготовки спортсменів Київщини, які входять до складу національної команди України з біатлону.