Новини
Буча
Суспільство
Київщина-суспільство

Центр ДІЯ Бізнес знову запрацював у деокупованій Бучі (ВІДЕО)

Після повномасштабного вторгнення росії, місто потрапило в окупацію. Житловий квартал ”Continent” в якому знаходився центр - став місцем запеклих боїв та був пошкоджений.

Центр ДІЯ.Бізнес знову відновив свою роботу у Бучі. Він офіційно відкрився ще у грудні минулого року. Тут місцеві підприємці отримували безкоштовні консультації та шукали інвесторів.

Після повномасштабного вторгнення росії, місто потрапило в окупацію. Житловий квартал ”Continent” в якому знаходився центр - став місцем запеклих боїв та був пошкоджений. Однак, працівники Центру продовжували допомагати підприємцям в онлайн-форматі.

Центр ДІЯ.Бізнес вдалось відновити за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України та за підтримки компаній Visa й Caparol Ukraine.

Про роботу Центру в умовах війни дивіться у сюжеті Марії Марчук.

Більше дивіться у нашому сюжеті.

Нагадаємо, в Бучанському районі планують розгорнути 550 пунктів екстреного прихистку з ліжками та обігрівачами. Також пункти тимчасового розміщення будуть обладнані душовими, туалетами, основними наборами туалетних приладь і спільними місцями для збору або прийому їжі.

Також нещодавно стало відомо, що Буча отримала десять автобусів від німецького міста-побратима.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.