Новини
Буча
Суспільство
Київщина-суспільство

Буча отримала десять автобусів від німецького міста-побратима

Транспорт вже доставили до міста.

Буча отримала десять автобусів від німецького міста-побратима - зображення

Буча отримала десять автобусів від німецького міста-побратима Бергіш Гладбах. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

"Отримали 10 автобусів від німецького міста-побратима Бергіш Гладбах.

Тепер ми створюємо комунальне підприємство, яке буде надавати послуги пасажирських перевезень громадянам не лише в Бучанській громаді, а й у сусідніх", –

Бучанський міський голова Анатолій Федорук

За словами очільника Бучі, перемовини з німецькими колегами кілька місяців тривали, а після оформлення належної документації водії, подолавши близько 1800 кілометрів, доставили автобуси до Бучі.

"Дякую за необхідну і вчасну допомогу громаді міста Бергіш Гладбах, меру Франку Штайну та начальнику пожежної безпеки міста Йоргу Келеру",–

Бучанський міський голова Анатолій Федорук

Нагадаємо, в Бучанському районі планують розгорнути 550 пунктів екстреного прихистку з ліжками та обігрівачами. Також пункти тимчасового розміщення будуть обладнані душовими, туалетами, основними наборами туалетних приладь і спільними місцями для збору або прийому їжі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.